top of page
Maja ŠPIRITOVIĆ.png
Sapere aude

Horatius

MAJA ŠPIRITOVIĆ

KURZY
MANUÁLNÍ TECHNIKY KLOUBNÍCH STRUKTUR
mobilizace & manipulace

Naše kurzy manuálních technik, resp. kurz mobilizace a manipulace, vycházejí z dlouholeté zkušenosti a praxe lektorky, jejím neustálým zájmem o obor a dalším vzděláváním se v této oblasti. V zahraničí získala odborné vědomostí a dovedností chiropraktické a osteopatické školy, které ve své výuce propojila s tuzemským vzděláním ve fyzioterapii. Lektorka v kurzech představuje manuální techniky, které v praxi fyzioterapeuta/lékaře přináší výborné výsledky a jsou velmi přínosné pro pacienta. Dlouholetá pedagogická činnost lektorky dává účastníkům kurzů možnost rychle pochopit a uchopit procvičovanou techniku a následně, beze strachu a zároveň s respektem, ji využít v praxi. S jistotou tedy můžeme zaručit, že tyto nové, ale i známé techniky, zdokonalí vědomosti, dovednosti a návyky účastníka kurzu a připraví ho samostatně pracovat, ale i společně rozhodovat v této oblasti i v terapeutické praxi. Naše lektorka, kvůli pochopení profesní pracovní vytíženosti všech fyzioterapeutů a lékařů, kurzy orientovala spíše k praktickým činnostem a k procvičování manuálních technik v rámci krátkého časového prostoru. Základní teoretická část a evidence-based medicine (EBM, medicína založená na důkazech) samozřejmě také nechybí. Její kurzy jsou přizpůsobené jak studentům, tak i kolegům zmíněných oborů. Pro výuku je podstatné, aby studenti přišli na kurz/workshop se základními znalostmi anatomie, biomechaniky, patofyziologie, neurofyziologie, farmakologie, atd.

PŘIHLASTE SE A DOSAHUJTE POKROKŮ SE SVÝMI KLIENTY A PACIENTY!

 

Těšíme se na vás!

Chcete kurz pro celou vaši organizaci nebo pracoviště? Napište nám vaši představu na e-mail a společně probereme, jak ji naplnit.

Chcete o lektorovi vědět více?

MoT&MaT
Mobilizace.png
Manipulace.png

MANIPULACE

Odměňující výsledky

Naším cílem je posílit sebevědomí účastníků našich kurzů prostřednictvím rozšiřování znalostí a hlavně praktických dovedností v rámci manuálních technik.

Naučit účastníky kurzů posoudit rizika a přínosy těchto technik a jejich správné provedení. Snahou workshopu je odbourat strach účastníkům a mít zároveň respekt k provedení těchto technik.

Tento kurz/workshop je skvělým způsobem, jak pokračovat v cestě manuálních technik a prohloubit si v této oblasti své dosavadní znalosti a praktické dovednosti.
Často se setkáváme se zájemci o naše kurzy, kteří si neuvědomují své vlastní schopnosti, a prostřednictvím našich kurzů zdokonalujeme a posilujeme jejich zdravou sebejistotu, při použití těchto technik.

Kontaktujte nás ještě dnes a získejte další informace, nebo se rovnou přihlaste, pokud máte splněný kurz/workshop mobilizace u nás. 
Kvalitní výsledky ve vaší praxi jsou zaručené.

PROGRAM KURZU

ORGANIZAČNÍ PLÁN KURZU

VOLNÉ TERMÍNY

SKRIPTA

Mobilizace.png

MOBILIZACE

Zaručený úspěch v praxi

Tento kurz/workshop je pro účastníky skvělým způsobem, jak své znalosti a praktické dovednosti, získané při studiu na vysoké škole, využít i ve své praxi. Kurz zároveň nabízí účastníkům i některé nové praktičtější a více použitelnější dovednosti, které v praxi a práci s pacientem každého fyzioterapeuta nebo lékaře zaručují skvělé výsledky. 

Jako jeden z nejatraktivnějších kurzů v oblasti fyzioterapie v rámci manuálních technik, jsou lekce dostupné ve víkendových časech, aby vyhovovaly všem typům dalších pracovních rozvrhů účastníků. Pokud máte zájem dozvědět se více o našich kurzech, kontaktujte nás a my vám rádi pomůžeme, nebo se k nám rovnou přihlaste.

Budeme se na vás těšit.

PROGRAM KURZU

ORGANIZAČNÍ PLÁN KURZU

VOLNÉ TERMÍNY

SKRIPTA

VOLNÝ TERMÍN
Spiritovic_kurzy.png

VOLNÝ TERMÍN
Pokud po přihlášení neobdržíte automaticky vygenerovaný e-mail s informacemi o registraci, zkontrolujte si prosím schránku SPAM.

MOBILIZACE (7.500 Kč/300 €)

Kurz "mobilizace", absolvován jedině u FYZIOTALENT, předchází kurzu "manipulace" !

05.-06. 10. 2024 (5 volných míst)

MANIPULACE (10.000 Kč/400 €)

Na kurz "manipulace" se můžete přihlásit jedině v případě pokud máte absolvován kurz "mobilizace" pod FYZIOTALENT !

30.11.-01. 12. 2024 (7 volných míst)

Jaké jsou možnosti slev?

  • Pokud se účastník 100% rozhodne absolvovat a zároveň ihned zaplatit oba kurzy najednou, obdrží slevu na kurz mobilizace 2.500 Kč/100 €. Konečná cena za oba kurzy je tedy 15.000 Kč/600 €. V případě této registrace a slevy kurzovného NENÍ MOŽNÉ si nárokovat vrácení peněz ani za sebe na kurz poslat náhradníka, pokud se kurzu nebudete moci zúčastnit.  

  • Pokud byste měli zájem zorganizovat kurzy ve své firmě, ve svých prostorách a pod hlavičkou vaší organizace, je možné slevu na oba kurzy (15.000 Kč/ 600 €.) také využít. Pro bližší informace mě prosím kontaktujte.

  • Nárok na slevu 1.000 Kč na kurz mobilizace mají studenti fyzioterapie ČVUT FBMI, kteří již prokazatelně získali zápočet z předmětu mobilizace u Mgr. Maji Špiritović, Ph.D. 

Místo konání kurzů

​V prostorách Fakulty biomedicínského inženýrství, ČVUT - Budova Kasárna

Sportovců 2311, 272 01 Kladno, učebna KL:K-208 nebo KL:K310.

Kontakty | Fakulta biomedicínského inženýrství ČVUT v Praze (cvut.cz)

nebo

Centrum Pohybové Medicíny Pavla Koláře - Waltrovka

Pobočka: Waltrovka (cpmpk.cz)

bottom of page